Ücretsiz Firma Ekle

Winsa Ankara

ADRES
Şehit Cevdet Özdemir Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 140/B Dikmen / Ankara
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Winsa

Winsa  Dikmen doğaya saygıyı ilke edinmiş, inovasyona önem veren bir firmadır. Müşteriye verdiği değeri ve kalitesini sadece ülkemizde değil, dünyanın çok sayıda ülkesinde kanıtlamayı başarmıştır. Winsa olarak biz dünyamızın daha yaşanır bir yer olmasına çalışıyor ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Ürün yelpazesi içinde sayısız alternatif bulabilirsiniz. Fonksiyonel ve enerji tasarrufunda en doğru çözümleri size sunmak için çalışıyoruz. People, planet, quality, service ve profit yaklaşımını  benimseyen şirketimiz önce insana, ardından çevreye, daha sonra kaliteye ve hizmete en son da karlılığa önem veriyor ve bu ilkeler doğrultusunda kurumsallaşmaya gidiyor. Bu öncelikler, modern yapıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan ürün tasarımı ve renk seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Yüksek kalite anlayışı ilk günden beri sürüyor.

Winsa kendini sürdürülebilirliğe adayan bir şirkettir. Çevreye ve gelecek güzel günlere önem vererek çalışır. Plastiğin dönüştürülmesini ve PVC’nin etkin ve sürdürülebilir kullanımını destekleyen bir yapıya sahiptir. Profillerinin üretiminde bir tek kurşunsuz stabilizatörler kullanmaya özen gösterir. Size sunacağımız çözümler, yoğun araştırmalar ve uzun yıllara dayanan tecrübenin pencere ve kapılara yansımasıdır. Geleceğe dayanıklı Pvc sistemleri geliştirilmesinde öncülük edeceği her zaman gösterdiği bir şeydir. Winsa sistemlerinin üretimi son derece basittir. Doğrundan işlemeye izin veren yapıdadır ve bakımını yapmanız oldukça kolaydır.

Winsa Her Yerde

Winsa 2015 yılında tüm Avrupa ülkelerinde tamamlamakta zorunlu olduğu çalışmaları, çevreye olan sevgisinde dolayı onlarda daha önce tamamladı. Geleceğe güzel bir dünya bırakma hedefiyle 2004 yılında %100 geri dnüşüm özelliği olan TPE conta kullanımına başladı. Çevre için çıkılan bu yolda çevre dostu kalsiyum-çinko stabilizan ile profil üretimini benimsedi. Sizde evlerinize çevre dostu Winsa ürünlerini getirmek için harekete geçebilirsiniz. Winsa Ankara içinde size en iyi hizmeti sunacaktır. Ankara’nın birçok yerinde hizmet veren Winsa Çankaya ilçesinde de sizlerin hizmetindedir. Çocuklarınıza güzel bir dünya bırakmak ve evinizde kalitenin tadına varmak için geç kalmayın. Dışarıdan evinize hiç giren sesler artık sizin korkunuz olmasın. Siz de çevre dostu Winsa sahibi olmak için Yıldız Mühendislik showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pimapen Ankara başlıklı makalemizde pimapen, pimapen ankara ve pimapen çankaya hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ