Ücretsiz Firma Ekle

Seofit.net Elektronik Sigara Hakkında

Seofit.net Elektronik Sigara Hakkında

Hemen hemen her insanın gözünde tamamen zararsız olarak görülen elektronik sigara, gerçekten denildiği gibi zararsız mı? Bunu merak eden Seofit.net bu konuyu araştırmış ve tamamen objektif olarak okuyucuları ile paylaşmış. Bu ürün İngiltere sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve şu an eczaneler de satışı yapılmakta. İçeriğinde Bitkisel gliserin, propilen glikol, aroma ve nikotin gibi 4 adet bileşen bulunmakta.  Bu bileşenler sayesinde sigara da bulunan nikotin ihtiyacı, elektronik sigara ile giderilmekte.

a5.jpg

Seofit.net sitesinin yapmış olduğu bu güzel araştırmaya göre elektronik sigara tamamen zararsız değil ama sigaraya göre oldukça sağlıklı bir durumda. Durum böyle de olsa çakma denilen ürünler piyasa da ucuza satılmakta olduğu için elektronik sigara alınırken çok dikkatli olmakta fayda var. Eğer bu merdiven altı üretilen elektronik sigaralardan alınır ise, bu elektronik sigaralar sağlığa normal bir sigaradan daha fazla zarar verebilir.

Seofit.net’in vermiş olduğu güzel tavsiyelere değinecek olursak, eğer bir kişi günde 1 paket sigara içiyor ise elektronik sigaraya başlamak daha az zararlı olacaktır. Bunun yanı sıra da kesinlikle kaliteli ürünler kullanılmalı ve çakma ürünlere asla ve asla yanaşılmamalıdır. Eğer kişinin sağlığı yerinde ve bağımlı değilse bu tür şeyleri içmemesinde fayda var tabii ki. Son  olarak eğer kişi illa içeceğim diyor ise nikotinsiz içmesi daha faydalı olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ