Ücretsiz Firma Ekle

Remix İşitme Cihazları

ADRES
İncilipınar Mah. Gazimuhtarpaşa Blv. Doktorlar Sitesi D Blok No : 47/1 Şehitkamil / Gaziantep
TELEFON
0342 215 15 93
FAKS
+90 342 215 15 93
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Remixişitme Merkezimiz; Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde, Gaziantep merkezinde Gazimuhtar Paşa caddesinde vatandaşlarımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Merkezimizde işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz(odyometrist) ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir. Dünyanın En çok tercih edilen işitme cihazlarını Gaziantep’te en uygun koşullarda sizlere ulaştırmak için, gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Remix İşitme Cihazları Merkezi olarak Hizmetlerimiz işitme cihazı satış öncesi ve sonrası gerek hastalarımızın kontrolleri gerekse teknik servisimizle müşteri memnuniyeti nde maximum destek. Öncelikle müşteri menuniyeti için hem kulak arkası hemde kulak içi dijital işitme cihazların da alternatif seçenekler merkezimizce sunulmaktadır. işitme cihazı uygulaması ve işitme ölçümleri ücretsizdir.

Merkezimizde; işitme ölçümleri, işitme cihazları satışı ve tamiri, özel kulak kalıpları ve pilleri, teknik destek ( SGK ödemeleri ve işitme hakkında) hizmetleri verilmektedir. işitme cihazı ve işitme cihazı ürünleri hakkında siz değerli müşterilerine en iyi danışmanlığı yapabilmek için sürekli olarak teknolojiyi takip ediyor ve edindiğimiz yeni tecrübeleri paylaşıyoruz.

Full dijital kulak arkası ve kulak içi işitme cihazları, bilgisayar proğramlı, çift mikrofon, 2-17 kanal, 1-5 proğramlı, nano özellikli(su ve neme dayanaklı) işitme cihazları, özellikle kulakta hiç görünmeyen dip kanal işitme cihazı en son teknolojiler eşliğinde sunulmaktadır. Sunulan bu ürünlerden işitme kaybınız ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olacak uzman ekibimiz ile sizleri merkezimize bekliyoruz.

Dünyanın en son teknolojisi ile üretilen, bilgisayarla programlanabilir, %100 digital Danimarka Malı işitme cihazlarından ve yine kalitesini dünyaya kanıtlamış isveç ve alman malı işitme cihazları CE, TÜV ve ISO 9001 Kalite Belgeli, 2 yıl garantili ve dünyanın en iyi işitme cihazlarıdır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ