Ücretsiz Firma Ekle

Pca TR

ADRES
Orta Mah. Ordu Sk. İzpark C Blok No:26/23 Kartal İSTANBUL
TELEFON
0(216) 510 63 48
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ISO 50001:2018 standardı, imalat ve hizmet sektörleri de dahil kamu kurumları ile orta ve küçük ölçekli tüm firmalar için faydalar sağlar. Sağlanan bu fayda diğer standartlardan farklı olarak maddi dönüşü bariz olarak görülmektedir

Bağımsız belgelendirme firmalarının yaptıkları denetimlerin sonucu düzenledikleri ve kurumdaki bilgilerin güvenliklerinin sağlanmasına yönelik sistematik bir uygulamanın olduğunun kanıtını sağlamak üzere “kurum” adına düzenlenen sertifikaya veya belgeye ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi denilmektedir.

ISO 13485 Medikal sektörlerde hizmet veren kuruluşlar için özelleştirilmiş bir uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikasıdır. Standart, tıbbi cihaz ve ilgili hizmetlerin, müşteri taleplerinin ve düzenleyici gerekliliklerin kalıcı biçimde kuruluş tarafından sağlama yeteneğinin göstermek için kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini karşılamaktadır.

Bu belgelerin hepsini pca-tr.com ‘dan ulaşabilirsiniz. Belgelerimiz için gerekli teklifler sitemizde mevcuttur. Sitemizi inceleyerek bize ulaşabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ