Ücretsiz Firma Ekle

Kılavuz Danışmanlık

ADRES
İkitelli OSB Mh. Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi 2-A Blok No:111 Başakşehir, İkitelli OSB/Başakşehir
TELEFON
08504419001
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Bağımsız belgelendirme firmalarının yaptıkları denetimlerin sonucu düzenledikleri ve kurumdaki bilgilerin güvenliklerinin sağlanmasına yönelik sistematik bir uygulamanın olduğunun kanıtını sağlamak üzere “kurum” adına düzenlenen sertifikaya veya belgeye ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi denilmektedir.

ISO 13485 Medikal sektörlerde hizmet veren kuruluşlar için özelleştirilmiş bir uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikasıdır. Standart, tıbbi cihaz ve ilgili hizmetlerin, müşteri taleplerinin ve düzenleyici gerekliliklerin kalıcı biçimde kuruluş tarafından sağlama yeteneğinin göstermek için kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini karşılamaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların tanımlandığı ve Belgelendirme denetimine tabi olan standarttır. Verilen belgenin adıdır.

Bu belgelerin hepsini kilavuzdanismanlik.com’ dan ulaşabilirsiniz. Belgelerimiz için gerekli teklifler sitemizde mevcuttur. Sitemizi inceleyerek bize ulaşabilirsiniz.

 

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ