Ücretsiz Firma Ekle

Fıratpen Ankara

ADRES
Şehit Cevdet Özdemir Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 140/B Dikmen / Ankara
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Fıratpen

Pencereler ve kapılar mekanların aydınlatılması, ses ve ısı dolaşımı gibi birçok alanda yaşam alanlarının temel ögeleridir. Fıratpen PVC kapı ve pencere sistemlerini tasarlama aşamasında yaşam konforunun yanında tasarruf ve verimli kullanımı da dikkate alır. PVC pencere ve kapılar için kullanılan en üst düzey yalıtım malzemeleri yaşam alanlarınıza estetik çözümler sunar. Aksesuar sistemleri güvenliğinizi arttırmak için tasarlanmıştır. Doğadan ilham alarak lamine renk seçenekleriyle dekoratif çözümleri yaşam alanlarınıza  yansıtır. Fırtpen PVC pencere ve kapı sistemleri olarak pivot pencere, kepenk sistemi, katlanır kapı gibi birçok alternatif ürünlere konforlu çözümleri ekleyerek sizlerle buluşturuyoruz. Fıratpen TPE contalı pvc profil, destek sacı, EPDM conta ve metal aksesuar üretimi ve vida hariç pencerenin tüm elemanlarını kendi üretir.

Firmanın PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum ve ahşap pencerelere nazaran daha yüksek termal ve akustik yalıtım seçenekleri sunar. Binalarda pencereden kaçan %28 oranında enerji kaybı Fıratpen Dikmen pvc sistemleri ile en aza iner. Tüm ürünlerin bakımı oldukça kolaydır ve bakım aşaması sizin için çok az zaman alır. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz ürünlerin rengi solmaz ve yıllarca size hizmet eder.

Üstün Yalıtım ve Güçlü Hizmet

Ankara da diğer tüm günümüz şehirleri gibi artık çok gürültülü bir hal almış durumdadır. Daha konforlu bir yaşam amacıyla mekanların ses yalıtımına verilen önem her geçen gün artıyor. Fıratpen Ankara satışlarında yüksek odacık sayılı Elegance, Selenit, Selenit Selective, Selenit Strong, Selenit Selective Strong, Redonit, Opal, Power 75 gibi serileri,  opsiyonel 3. conta ve A Sınıfı et kalınlığına sahip ürünleri kullanıyor. Bu ürünler EPDM kauçuk conta sayesinde yalıtım sağlıyor. Böylece yaşam alanlarınız daha yaşanabilir mekanlar oluyor. Fıratpen Çankaya içinde oldukça kolay ulaşabileceğiniz bir yerdedir. Artık her yerden gelen sesleri evinizin içinde hissetmeyeceksiniz. Rahat bir uyku yaşayabileceğiniz ve soğuk günlerde evinizde en yüksek ısı yalıtımını hissedeceğiniz Fıratpen ürünleri sizin olabilir. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını almak ve Fıratpen ürünleri hakkında ürün ve fiyat bilgisi almak için Yıldız mühendislik showroomumuzu sizleri bekliyor.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ