Ücretsiz Firma Ekle

Adopen Ankara

ADRES
Şehit Cevdet Özdemir Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 140/B Dikmen / Ankara
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adopen

Adopen müşteri memnuniyetine odaklı bir kalite politikası yürütür. Ana amacı belirlediği üstün standartlar ve teknik şartları uygun ürünler siz değerli kullanıcılara ulaştırmaktır. Müşteri memnuniyetinin kalıcılığı adına, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığına dair sizin değişen beklentileriniz her zaman dikkate alınır. Bu aşamaya göre gerekirse ürün geliştirme çalışmaları hemen yürütülür. Ortaya konan ürünlerde en ufak bir memnuniyetsizlik çıktığında gerekli işlemler hemen yapılır.

Tüm ekip gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak tecrübe kazanmaları için çalışılır. Bu yüzden tüm ekibin iş benimsemiş olduğu, yaptığı işten herkesin memnun kaldığı bir çalışma ortamı vardır. Sorumluluk bireysel olsa da ekip çalışmaları da önemsenir. Evinize gelen ekip bireysel anlamda çalışarak doğru bir ekip çalışması yürütmeyi hedefler. Piyasalardaki rekabet gücünü arttırmak adına maliyet bilinciyle hareket eden Adopen birçok ilkin mimarıdır. Bulunduğu yerden çok daha iyi bir konuma gelmek için sürekli gelişme ilkesini benimser. PVC kapı ve pencere profilleri ve yapı malzemelerini sizlerin hizmetine sunar.

Adopen Dikmen ürünleri çevresel sorumluluklarının bilincini ürünlere yansıtır. Bu yüzden ürünlerin geliştirilmesinde evinize takılmasına kadar tüm aşamalar ve destek süreçlerde faaliyetlerin tümü çevre boyut ve etkilerini belirlenir ve bu boyutların ortaya çıkmasını engellemek adına uygun yöntemlerle hareket edilir. Adopen PVC pencere sistemleri tüm faaliyetlerinde çevre kirliliğine yol açmamak üzere yürütmek konusunda hassasiyet gösterir. Temiz bir çevre için sürekli yeni hedefler belirlenir. Öncelikli hedef mümkün olduğu kadar az atık üretmektir. Bu yüzden üretim aşamasında atıklar sınıflandırılır ve geri kazanmak için çalışılır. Geri dönüşümü olmayan atıklar ise doğaya zarar vermeyecek biçimde standartlara uygun bertaraf edilir.

Çevre dostu projeler, çevre kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalar ile Adopen Ankara içinde hizmet verir. Bu yüzden doğal kaynakların kullanımı ve atık üretimi en aza indirilmeye çalışılır. Sizler de kalite ve çevre dostu Adopen ürünlerini satın alabilirsiniz. Kaliteyi evine taşımayı kim istemez ki? Adopen Çankaya ve diğer tüm ilçelerde hizmetinizdedir. Adopen ürünleri hakkında daha geniş bilgi almak için Yıldız Mühendislik showrromunu ziyaret edebilir ve fiyat bilgisi de dahil tüm bilgileri alabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ