Ücretsiz Firma Ekle

1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti.

ADRES
Inkılap mah küçüksu Cad. no:111 D Kat 8/32 ümraniye İstanbul
TELEFON
0850 441 1 627
WEBSİTE
www.LogSenTH.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız 2015 yılında bilişim teknolojileri  konusunda tecrübelerini sektöre aktarabilmek amacı ile kurulmuştur. Henüz birinci yaşını tamamlamadan çeşitli yazılım, donanım projeleri tamamlayarak müşterilerine teslim etmiştir. Çeşitli firmalarla BT ve Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık anlaşmaları imzalamıştır.
\”Bilişim Teknolojileri\”, \”ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri\” ve \”Lojistik Süreçleri\” konusundaki tecrübesi ile \”danışmanlık, proje yönetimi, özellikli ekipman ve donanım sağlayıcısı\” olarak faaliyetler yürütmektedir.
Tecrübe ve yetkinliklerimizle projelerinizin fizibilite aşamasından, canlıya geçişine kadar gerçekleşme sürecinde sizlere destek olabildiğimiz gibi, daha sonra da projenizin sağlıklı yaşaması konusunda destek danışmanlığı sunabiliyoruz.
Bu tecrübelerin getirmiş olduğu bilgi birikimi \”LogSenTH®- Ortam İzleme Sistemi\” çözümünün şekillendirilmesi ve yüksek oranda yerli kaynaklarla, daha uygun maliyetle ulaşılabilir olması yönünde kullanılmaktadır. Bu sistemimiz konusunda çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.

LogSenTH, Ortam İzleme Sistemi, Donuk depo, Soğuk Depo, Sunucu Kabineti, Arşiv Odası, Ortam İzleme, Ortam İzleme Sistemi, Sıcaklık, Nem, Sensör, Dedektör, Sıcaklık Nem Takip Sistemi, Sistem Odası, Server Odası, Ortam İzleme, Ortam Denetleme, Ortam İzleme Takip, Ortam Denetleme, Ortam İzleme Çözümleri, Ortam Denetleme Çözümleri, Isı Nem, Isı Nem Takip, Su Baskını, Gaz Dedektörü, Kalite Test Laboratuvarı, Arşiv Odaları, ISO 27001, BGYS, EMS, Sistem Odası Klima Arızası

 

1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti. 1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti. 1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti.
1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti.
1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti.
1Nar Bilişim Dan. Eğt. San. ve Tic Ltd.Şti.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ